Рольставні або ролети.

Rolstavnі abo rolety.Рольставні або ролети представляють собою захисні віконниці, жалюзі є сучасною альтернативою звичним залізним гратам. Більше того, ролллети безпечніші і надійніші грат. Вони відповідають умовам пожежної безпеки.

Рольставні мають гарний естетичний вигляд. Вони призначені для установки на віконні та на дверні отвори, зсередини і зовні, не порушуючи дизайн будівлі. Також можна підібрати колір виробу. Зазвичай застосовуються білий, сірий, червоний або бежевий. На прохання замовника ролетам можна надати будь-яке забарвлення.

Рольставні будуть радувати господарів, і сприятимуть надійності. Після їх встановлення у вікна не будуть більше кидати камені або пляшки. Ваші вікна чи двері будуть захищені і від злому. Ролети успішно пройшли випробування за спробам їх злому сокирою, дрилем або молотком. Для надійності рольставні можуть бути оснащені додатковими пристроями, що блокують їх: ригельні замки, ручні ригеля й шини посиленої конструкції. Всі ці пристрої протистоять підняттю роллетів зовні.

Рольставні можуть мати ручний привід або ж електромеханічний. До ручного ставляться стрічкові, шнурові або вороткові приводи. Електромеханічний привід працює від електродвигуна за допомогою дистанційного управління. За допомогою електронної системи можна відкривати або закривати рольставні одним натисненням кнопки. У разі відсутності електроенергії ролети оснащуються аварійним ручним відкриванням зсередини приміщення.