Все про ремонт вікон.

Vse pro remont vіkon.Вікна, що потребують ремонту, зустрічаються різного «віку» від десятків років до декількох місяців. Виготовлення та встановлення таких вікон проводилася в періоди дії різних законів і нормативних актів. Тому доведення деякий час тому встановлених вікон до відповідності чинним нормативним документам — заняття марне. Ремонт вікон полягає в тому, щоб відновити всі закладені в конструкцію можливості та вимоги.

Перед ремонтом вікон дуже важливо провести аналіз і з’ясувати, що необхідно зробити, в чому причина поломки: або провести комплекс робіт по ремонту і регулюванню. Регулювання вікон (мастило і підтяжку фурнітури) необхідно проводити 1-2 рази на рік, так як за цей період часу фурнітура може трохи розбовтатися, а, отже, це може призвести до неправильної роботи вікна, або до його продування, або просідання стулок.

Економічна доцільність ремонту вікон полягає в тому, що ремонт коштує в кілька разів нижче, ніж покупка нових вікон. І найголовніше, відремонтовані вікна не будуть нічим відрізнятися за характеристиками теплоізоляції і шумоізоляції від нових, а значить не доведеться витрачати зайві гроші на покупку нових вікон.

Замовляти ремонт вікон необхідно у професійних компаній, які спеціалізуються на монтажі пластикових конструкцій. Скло легко б’ється, тому дилетант не тільки не зможе зробити ремонт, а й посилить наявну проблему.

Якщо туго ходить ручка, то необов’язково змінювати всю запірну фурнітуру , досить просто її відрегулювати.

Якщо від вікна йде протяг, то заміна ущільнювача прибере цю проблему.

Якщо в пластиковому вікні розбився склопакет, то можна не міняти вікно повністю, а виконати досить нескладну заміну склопакета. Це набагато дешевше і швидше. Ремонт і регулювання вікон допомагає підтримати основну функцію вікна — збереження температури в приміщенні.

Ремонт вікон дозволяє:

— скоротити тепловтрати;
— збільшити шумозахист;
— виключити продування;
— поліпшити роботу запірних механізмів;
— скоротити грошові кошти.