Що зробити для тиші у квартирі. Звукоізоляційні вікна.

звукоізоляційні вікнаБагатьом із нас добре відомі проблеми, пов’язані з підвищеним рівнем шуму в будівлі. І, якщо таке приміщення є кухнею або кімнатою, то ще можна з цим примиритися, але коли це спальня або кабінет, ми відчуваємо необхідність щось зробити. І на допомогу нам приходять звукоізоляційні вікна. В основному, звукоізоляція залежить від конструкції склопакета. Відразу відзначимо: замість того, щоб бігти і замовляти віконний блок з найбільшою кількістю стекол, краще зупинитися на однокамерному варіанті, але такому, де скло буде досить товстим. Збільшення повітряного прошарку в двокамерному склопакеті також здатне помітно знизити шумові завади.

Добре, якщо ви придбаєте вікна, які будуть оснащені двома або більш герметичними прокладками, що встановлюються по всьому периметру конструкції. Чудово рятує від шуму двокамерний склопакет з такими прокладками, скло і повітряні камери в якому,  мають різну товщину. Однак, вирішивши придбати віконний блок, камери в якому заповнені газом, ви не досягнете бажаного результату, і вуличний шум буде як і раніше вас переслідувати. Завдяки проведеним дослідженням було з’ясовано, що ніякий газ, за винятком шестофторістой сірки не показує прийнятних для цієї ситуації результатів.

Як варіант, можна використовувати скло триплекс. Напевно, багатьом відомі його чудові властивості: коли воно розбивається, осколки не розлітаються по всій квартирі. Але мало хто знає, що триплекс чудово поглинає сторонні шуми. Відбувається це тому, що проміжний шар смоли погано пропускає шум.

Звичайно, з необхідністю звукоізоляції краще визначитися ще на стадії замовлення вікон. Але, що робити, якщо вікна вже встановлені, а вам заважають звуки проїжджаючих повз машин, літаків що пролітають або прилеглого будівництва? Виявляється, вихід і тут є. Існують спеціальні компанії, які пропонують послуги з установки звукоізоляції в уже існуючих конструкціях. Спеціаліст без турбот виявить джерело шуму, виміряє і розрахує всі необхідні параметри, підбере відповідний в вашому випадку звукоізоляційний матеріал і встановить його.

Тому, вирішивши зробити капітальні ремонт у квартирі, краще відразу вибрати звукоізоляційні вікна, щоб не довелося потім додатково доплачувати за послугу шумоізоляції, яка виконує дві функції. Не тільки ізолює сторонні звуки ззовні, але й не дає поширитися звуку за межі вашого приміщення, що особливо затребуване в офісах.