Як вибрати вікна з пластика.

Як вибрати вікна з пластикаСучасні пластикові вікна відрізняються найширшим асортиментом. Як вибрати вікна з пластика і не помилитися у такій великій кількості варіантів. Адже вартість пластикових вікон чимала, та і прослужити вони нам повинні довго. Збираючись придбати вікна, потенційний покупець найчастіше отримує масу інформації. Але чи вся вона така важлива, і як у ній розібратися? Як не помилитися з вибором пластикових вікон, щоб фінансові витрати не виявилися марними? На що необхідно звернути увагу, коли купуєш пластикові вікна для балконів?
Якість вікна буде залежати від усіх елементів вікна, таких як фурнітура, профіль, склопакет, ущільнювачі. Також важливу роль відіграє якість збірки і установки. Перераховані вище елементи також повинні відповідати ГОСТам. Придатність і якість вікна гарантують сертифікати, які повинні бути у фірми виробника. Фірма найчастіше пропонує, наприклад, профілі з різними характеристиками шумо та теплоізоляції. Але сертифікати можуть бути тільки на більш затребувані зразки. Особливо, якщо фірма початкивець.
Хорошої якості профілі на кожному метрі мають відповідне маркування. Побачити її можна, відкривши вікно і подивившись на ту його частину, яку не видно при закритому вікні. Важливим при виборі якісних вікон є консультаційна допомога виробників, а також їх технічна допомога. Найчастіше, фірми, щоб добре себе зарекомендувати на ринку відкривають спеціальні консультаційні центри та представництва своїх підприємств. Там ви можете отримати не тільки необхідну інформацію, а й отримати і технічну допомогу.
Отже, для правильного вибору пластикових вікон необхідно:
— Перевірити ліцензію, видану державою;
— Дізнатися про терміни та гарантії;
— Ознайомитися з асортиментом продукції і надаваними послугами;
— Почитати відгуки про фірму, про її роботу;
— Подивитися фотоматеріали;
— Дізнатися який фахівець буде проводити встановлення вікон і чи є у нього сертифікат на виконання таких робіт;
— Поцікавитися чи входить у вартість названої вам суми розвантаження і підняття вікон.

Як правильно встановити сталеві вхідні двері?

Як правильно встановити сталеві вхідні двері?Основне завдання, яке виконують будь-які вхідні двері — максимально захистити житло або офіс від непрошених відвідувачів. Як правило, сталеві двері мають досить високу якість, але кількість крадіжок, на жаль, не зменшується. Як правильно встановити сталеві вхідні двері?

Справа не в зростаючій кваліфікації зломщиків, хоча і це має місце. Основна причина в недоліках монтажників або відверто низькій якості встановлення металевих дверей.

Простий приклад. Сталеві двері — міцне і тверде спорудження. Але якщо вони неміцно закріплені в отворі стіни, достатньо звичайного потужного домкрата, за допомогою якого їх вдається просто видавити. Років десять тому хитромудрі зловмисники використовували досить простий прийом, розкриваючи металеві двері наступним чином. Домкрат за допомогою подовжуючої міцної вставки упирався в залізні двері, розташовані на сходовій клітці навпроти один одного, і, як правило, одна з них вилітала з отвору.

Звідси випливає простий висновок: установка вхідних дверей повинна здійснюватися таким чином, щоб кріплення їх до стіни було максимально міцним.

Існує два основних прийоми, які гарантують надійне кріплення, і які передбачені конструкцією при виготовленні металевих дверей.

У першому випадку вхідні двері кріпляться в отворі за допомогою товстих та міцних анкерів. Тут правило просте — анкерів багато не буває. Чим їх більше, тим краще. Але головне, анкери повинні встановлюватися по всьому периметру і заглубляться в стіну не менш ніж на 30-40 сантиметрів. Іноді, з метою економії, монтажники намагаються замінити анкери звичайним сталевим прутком. Це невірно. Анкер — хитромудрий пристрій, що володіє здатністю до розширення, що забезпечує виняткову жорсткість і надійність закріплення його навіть у цегляній стіні.

Другий спосіб, іноді званий «європейським», ще більш надійний, виробництво дверей кріплення яких виконано за цим принципом, зараз розширюється.

Залізні двері цієї конструкції мають спеціальний пристрій зовнішнього короба. Його профіль такий, що він надійно охоплює дверний проріз як із зовнішньої, так і з внутрішньої частини стіни. Утворений між стіною і дверима вільний простір заповнюється високоякісним розчином. Зазвичай це цементна композиція з полімерними добавками, які підвищують міцність. Після затвердіння цементу вхідні двері і сама стіна представляють собою моноліт, зруйнувати який практично неможливо.

Перед початком монтажу переконайтеся, що сама сталеві двері задовольняють деяким вимогам. У першу чергу, подивіться, чи передбачені у двері металеві штирі або пластини, що не дають можливість просто витягти сталеві двері, спилявши петлі. Ці пристрої добре помітні і в закритому стані входять у відведені для них пази або отвори в зовнішній коробці сталевих дверей.

Штирі, найчастіше конусоподібної форми, повинні бути саме металевими. Це дуже важливо, оскільки досить часто у продажу з’являються імпортні залізні двері, Зазвичай китайські, металеві двері, де замість сталевих замикаючих штирів стоять виконані з  пластику імітації.

Переконайтеся також, що застосовані в конструкції замки надійні і мають достатню секретність. Краще всього, якщо сталеві двері оснащені одночасно замками різних типів: сувальдного і циліндричного. З точки зору безпеки такі замки нерівноцінні — сувальдний добре протистоїть ударам і видавлюванню, а циліндричний володіє набагато більшою стійкістю до різного роду відмичками.

І останнє. Якщо безпосередньо над вхідними дверима є арки або поглиблення, слід посилити їх установкою армуючої решітки, а потім заштукатурити.

Пам’ятайте, що прислів’я «Мій будинок — моя фортеця» має право сказати не кожен власник хороших вхідних дверей, а лише той, у кого надійні сталеві двері встановлені правильно.