Гіпсокартонні укоси для пластикових вікон.

откоси

 

 

 

 

Гіпсокартонні укоси встановлюються на теплоізолятор, який попередньо прикріплюється до віконного отвору. Після склеювання з теплоїзолятором гіпсокартонний укіс для пластикового вікна грунтується, а потім покривається оздоблювальними сумішами. Коли укіс висихає, на нього наноситься шар фарби.

Гіпсокартонні укоси відрізняються хорошими теплоізоляційними і гідроізолюючими властивостями. Є у гіпсокартонних укосів і непогані декоративні характеристики, тому вони добре поєднуються з будь-якими інтер’єрами, так як їх можна пофарбувати в будь-який колір.

Інструкція з установки вікон. Пластикові вікна своїми руками, установка і монтаж вікон

установка і монтаж віконЩоб полегшити завдання деяким домовласникам, які не готові витрачати зайві гроші на встановлення чи монтаж вікон із ПВХ-профілю, ми вирішили піти їм назустріч і склали своєрідну інструкцію по установці вікон. Таким чином, ми поклали початок інтернет довідника з монтажу металопластикових вікон. Правда, встановити пластикові вікна своїми руками не так-то й легко.

Отже, на що ж слід звернути увагу при установці пластикового вікна ПВХ, щоб у вашому приміщенні було тепло і затишно в будь-яку пору року. Для початку звернемося до якості пластикового вікна. Основні «якісні» характеристикифурнітура, профіль і склопакети. Не останню роль в установці вікна грає і професіоналізм монтажників. Однак якщо ви маєте намір встановлювати пластикові вікна своїми руками, вам, в першу чергу, необхідно вивчити наступні пункти нашій інструкції з установки вікон:

1. Важливу роль, що стосується довговічності вікон ПВХ, грає безпосередньо забарвлення вікна. Зрозуміло, що білі вікна набагато дешевше кольорових, але зате вони програють у міцності своїм яскравим побратимам. Виробники ПВХ-профілів найчастіше пропонують вибрати вікна з більш ніж 35 колірних рішень. Кольорове вікно не тільки виглядає красиво і підкреслює витонченість інтер’єру вашої обителі, але і служить своїм господарям багато років (вартість вікон такого плану зазвичай на 15-20% вище). Справа в тому, що покриття поверхні вікна акрилом робить ПВХ-конструкцію набагато стійкіше до різного роду подряпин і впливу зовнішніх чинників — будь-які дефекти запросто усуваються за допомогою шліфування. Тому при виборі пластикового вікна зверніть на це окрему увагу.

2. Вікно з ПВХ придбано та підготовлено до встановлення. У кожній фірмі пластикових вікон в наявності є інструкція з установки вікна і його подальшої експлуатації. Інструкцію можна запитати безпосередньо у співробітників віконної компанії. Якщо ж такого посібника у них немає, то вам доведеться дочитати цю статтю до кінця:)

3. Важливо: коректно проведіть виміри прорізу для вікна, інакше всі наступні маніпуляції з монтажу профілю ПВХ просто неможливі. Розрахуйте глибину посадки вікна, встановіть раму обов’язково з анкерними болтами (на одній монтажній піні вікно довго не протримається).

4. Глибина віконного отвору повинна складати третину товщини стіни — це стандарт. Установка вікна на правильній глибині сприяє підвищенню температури всередині приміщення на кілька градусів і не дозволяє накопичуватися конденсату усередині профілю ПВХ.

5. Щоб шум і холод не проникали всередину приміщення, приділіть особливу увагу монтажного шву. Запам’ятайте, що внутрішню частину монтажного шва пластикового вікна потрібно закладати щільніше, ніж зовнішню — це робиться для того, що зовнішні пари безперешкодно проникали всередину квартири або будинку, а дощові краплі, навпаки, залишалися зовні і не накопичувалися в склопакетах. Правильна підготовка монтажного шва дозволить уникнути вогкості і грибкових нальотів з внутрішньої сторони пластикового вікна.