Поради щодо вибору металопластикових вікон

Для того, щоб встановлені вікна прослужили Вам довго і надалі не виявився предметом частих ремонтів (гарантійних і не тільки) рекомендуємо дотримуватися таких правил при виборі типу вікон і компанії-виробника.

1. Прочитати загальну інформацію про металопластикові вікна.
2. Вибрати країну виробника профілю (по зростанню ціни): Україна, Польща, Словаччина, Туреччина, Данія, Німеччина, Бельгія. Частка решти країн невелика. Ми радимо орієнтуватися на німецькі профільні системи.
3. Виміряти розміри вікна по межі рами.
4. Визначити конфігурацію вікна.
5. Для нашої природної зони рекомендуються двокамерні склопакети, однак 90% замовникам вистачає однокамерних, але якщо сильний шум на вулиці або сильний вітер на висотних поверхах ми радимо замовляти двох камерний склопакет.
6. Якщо вікна виходять на сонячну сторону, то можна замовити тонований склопакет.
7. Ціна вікна залежить від розміру глухий частини, чим більше глуха частина тим дешевше вікно. Більший розмір вікна дозволяє знизити ціну квадратного метра, і навпаки якщо у вас вікна маленькі, то ціна квадратного метра сильно зростає.
8. Якщо у вас балкон, де необхідно використовувати кілька віконних блоків, треба врахувати застосування сполучних профілів, які можуть істотно вплинути на остаточну вартість виробу.
9. обдзвоніть максимальну кількість фірм пропонують вікна. Називайте чітко розмір і конфігурацію, якщо вам пропонують альтернативну конфігурацію, не відмовляйтеся, а дізнавайтеся ціни на неї і на обрану вами. Гроші зекономлені на ціні окуплять витрачений час. Якщо ціни повідомляють в у.о. не забудьте уточнити курс.
10. У ціну вікна не входить вартість підвіконня і відливу, які необхідно встановлювати в 90% випадків.
11. Міняйте вікна тільки під час ремонту, інакше ремонт все одно доведеться робити.
12. Фірма, що встановлює вікна не робить укоси і не штукатурить стіни.