На європейському ринку ПВХ прогнозувався високий ризик значного збільшення цін

У червні на європейському ринку ПВХ прогнозувався високий ризик значного збільшення цін, і місяць почався саме так. Перші регіональні контракти з прямими покупцями коштували на 25-35 євро за тонну дорожче, ніж у травні. У країнах Бенілюксу ціни зросли на 45 євро за тонну.

Попит та пропозиція ПВХ в першій половині місяця збалансовані, хоча деякі виробництва зупинені на технічне обслуговування, а інші тільки готуються до зупинки на ремонт. Один з основних постачальників, втім, відчуває дефіцит матеріалу з числом К (К) 57, 60, 67 і 70.

Споживання полівінілхлориду тримається на високому рівні. Інтенсивна закупівля стандартних матеріалів спостерігається в будівельному секторі. Учасники ринку говорять, що щомісячне збільшення попиту складе в середньому 15% для травня і червня. Споживання спеціалізованого ПВХ виробниками автокомпонентів і виробниками захисних плівок для віконних профілів повернулося до докризового рівня.

Чим пластикові вікна Salamander відрізняються від інших вікон ПВХ?

Крім всіх інших достоїнств, він має ще й чудовою міцністю. Були проведені дослідження: зразки профілю різних марок піддавалися впливу удару при температурі мінус 30 ° С. Із 10 зразків ПВХ профілю Salamander це випробування витримали всі 10.

Безумовно, будь-які сучасні металопластикові вікна захистять ваше житло від шуму і пилу, однак пластикові вікна Salamander захистять вас краще інших, тому вони ідеально підходять для великих міст, особливо, якщо пластикові вікна ваші виходять на вулицю із жвавим рухом. А ще у пластикових вікон Salamander порівняно тонка ширина рами і відносно велика поверхня скління, значить, ці вікна ПВХ пропускають багато світла.

Основними достоїнствами вікон Salamander є:
1. Унікальний білосніжний колір і виняткова білизна профілю в порівнянні з іншими металопластиковими вікнами
2. Ці пластикові вікна мають високоефективну систему зовнішнього ущільнення, отже, вони вам забезпечать чудовий захист від дощів і протягів
3. Усередині ПВХ профілю виробник застосував замкнуту систему армування, до того ж металеві деталі оброблені спеціальним антикорозійним складом, тобто підвищується надійність і безпека віконних конструкцій
4. ПВХ профіль Salamander виготовляється виключно в Німеччині.
5. Установка вікон із ПВХ профілю Salamander проходить безперешкодно.

Пластикові вікна Salamander можуть бути виготовлені з трьох видів профілю: 2D, 3D і Streamline.

SalamanderДізайн пластикових вікон модифікації 2D відрізняється строгістю своїх ліній. Внутрішня геометрія профілю ретельно продумана виробником: повітряні камери усередині профілю широкі, це забезпечує кращу теплопровідність, а значить і більш повне збереження тепла в оселі. Завдяки цьому, в зимовий період ваші витрати на опалення приміщення можуть скоротитися на 30%, а температура в приміщенні підвищиться приблизно на 1-2 ° С в порівнянні з приміщенням зі звичайними вікнами. Особлива конструкція профілю 2D дозволяє забезпечувати швидке видалення дощової води з фальца навіть при зливі, причому під штапик вода не зможе проникнути ніколи. Товщина ПВХ профілю з пластику становить не менше 3 міліметрів. Фурнітура вікна відрізняється підвищеною міцністю. Профіль — трикамерний, на зовнішній стороні пластикового вікна є два контури суцільного ущільнення з каучуку, стійкого до змін погоди в нашому кліматі. Монтажна ширина пластикового вікна з профілю 2D становить від 60 до 76 міліметрів, товщина склопакета може становити до 32 міліметрів.

Все перераховане вище притаманна всім модифікаціям ПВХ профілю Salamander. ПВХ профіль 3D відрізняється тим, що має п’ять камер і три контуру каучукового ущільнення, товщина склопакета в такому вікні може бути до 40 міліметрів, а це істотно підвищує звукоізолюючі властивості вікна. Монтажна ширина вікна з профіля3D — від 76 до 84 міліметрів. Відведення вологи в такому вікні здійснюється через ізольовану порожнину в рамі, завдяки чому основна частина внутрішньої конструкції вікна захищена від впливу зовнішнього повітря. Форма профілю 3D більш округла і не така прямолінійна, як у 2D.

Профіль Streamline відрізняється від інших своїм дизайном, він має плавні м’які лінії. Він теж п’ятикамерний, як і 3D, монтажна ширина такого вікна складає 76 міліметрів, товщина склопакета може бути збільшена до 48 міліметрів, що теж кращим чином позначається на звукопоглинальних властивості окна.Salamander

Фірма «Salamander» існує в Німеччині ось вже майже 100 років. Вона однією з перших в Німеччині і в світі почала виробляти пвх-профіль.

Живете ви у власному особняку або в типовому багатоповерховому будинку Ви можете купити — пластикові вікна з ПВХ профілю Salamander вони будуть доречні скрізь, тому що вони підходять до будь-якого стилю — від традиційної класики до сучасного хай-тека і мінімалізму.

Вікна ПВХ з профілю ALMplast

Профільна система ALMplast знайшла на ринку пластикових вікон ПВХ репутацію надійного та якісного профілю. Лише це, вже багато що пояснює, якщо брати до уваги те, що сьогоднішній ринок переповнений імпортною продукцією високої якості та не дуже. Вартість профілю ALMplast істотно нижче цін на схожу закордонну продукцію, але при цьому зберігаючи якість.
Споживач повинен знати, що профілю аналогічної якості можуть мати велику різницю в ціні залежно від місця, де виготовлені вікна. Приміром, у Європі виробництво проходить на дорогому, високоякісному, високотехнологічному обладнанні, яке контролює якість виготовленого сировини. Дорогі верстати, дорогі витрати на оплату праці робітникам, у наслідку дорога продукція та найвища націнка за бренд. Крім всього цього, на ціні продукції відображаються витрати на митні розтрати, доставку і так далі.

Вікна ПВХ з профілю ALMplast виробляється на високотехнологічному австрійському устаткуванні, але на вартості трудовитрат йде якась економія, адже заробітні плати в Україні небагато дешевше. Але самим яскравим виграшем є територіальне розташування заводу, який перебуває, так би мовити, поряд з нами, споживачами, звідси — економія на доставці.

Само собою зрозуміло, на користь металопластикового профілю ALMplast приходить на допомогу не тільки його прийнятна вартість. Клімат України досить таки вологий, тому «побороти конкурентів» можуть тільки профільні системи, стійкі практично до всіх погодних умов. Профільна система ALMplast відповідає всім міжнародним стандартам і вимогам.

Пластикові вікна пвх теплозбереження порівнюють з дерев’яними. Сам по собі пластик не «гріє», але технологія виготовлення профілів дозволяє розробникам добитися такого порівняння. У ПВХ-профілі роблять велику кількість повітряних камер, а стінки профілів, які раніше були прямі, замінюють — на косі, зігзаобразние, щоб, якщо можна так сказати «заплутати» потік тепла, щоб він не виходив.

Можна довго сперечатися про товщину профілю, але фахівці коментують: що виготовляти товщину профілю 10 см. немає ніякого здорового глузду, так як трикамерний ПВХ-профіль, дві гумки ущільнювачів і 2-х камерний склопакет — найоптимальніший варіант, якому в основному ідуть усі європейські заводи-виробники.

Профільна система ALMplast поєднує в собі зручність і функціональність пластику «вищого сорту», екологічність і високі експлуатаційні характеристики. 3-х камерна ПВХ-система ALMplast відповідає найсуворішим стандартам енерго-і теплозбереження.

ALMplast Продукція підтверджена сертифікатом відповідності та висновками про гігієнічних нормах.
Замовнику, не зайве буде знати, що сировина для виготовлених профілів у всіх виробників майже що однакове, тому що закуповується воно на кількох заводах в усьому світі. Виходячи з цього, завищена вартість металопластикових вікон не може бути обгрунтована особливим «супер — пупер» якісним основною сировиною. Навіть можна сказати, що у всіх виробників пластикових вікон ПВХ однакове.

Друге питання полягає в тому, щоб виробляти високоякісний профіль ПВХ є необхідність у різних добавках, а їхня ціна іноді перевищує вартість самого основної сировини. Але на цьому не варто економити не виробникові, не покупцеві, тому що саме від цих добавок залежить цветоустойчивость, термостійкість, екологічність, стійкість до атмосферних явищ, врешті-решт якість самої поверхні конструкції.

На цих добавках часто економлять виробники з південних країн, адже у них клімат тепліший, а норми, відповідності та вимоги набагато м’якше українських. Але цей фактор не заважає просуванню такої продукції на український ринок, складаючи конкуренцію лише в ціні, але ніяк не в якості, адже наш клімат і їхній не можна при порівнянні поставити на одну сходинку. Такі ПВХ профілю спочатку були разщітани для експлуатації в інших кліматичних поясах, більш теплих.

Завдяки особливому хімскладу і високоефективним методам виробництва, профіль ALMplast є ідеальним для сучасних віконних конструкцій на території України.

Це:

* Екологічність
* Висока міцність і формостійкість
* Високий протиударний коефіцієнт
* Довговічність
* Термостійкість
* Стійкість до атмосферних явищ
* Якісна установка вікон

У виробництві своєї профільної лінії компанія ALMplast використовує самі високоякісні добавки провідних світових виробників (модифікатори, стабілізатори, пігменти і так далі) але ж це в кінцевому підсумку забезпечує високі характеристики і якість виготовленої продукції. Саме з цієї причини завод — виробник надає гарантію якості на свою подукцію, строком на 7 років. Так щоб купити пластикові вікна Вам треба знати скільки камер у профілі і вибрати той профіль ПВХ який Вам підходить.

Біля великого пластикового євровікна

Тільки уявіть собі, як Ви сидите на кухні біля великого пластикового євровікна за столом зі своїми рідними та близькими людьми, зігрівається чашкою міцного ароматного чаю, немає ніяких протягів, тепла атмосфера від приємного спілкування. За вікном тріскучий мороз, кружляють сніжинки, а Вам тепло і радісно. Тепер же уявіть іншу ситуацію: коли крізь протрухшую раму або неякісне вікно тягне холод, вітер прямо-таки завиває, погодьтеся, в такому випадку зовсім не хочеться навіть підходити до такого вікна, не те що сидіти і милуватися гарними краєвидами.

Кутовий наличник

Існує два основних способи виробництва кутового лиштви:
# Шляхом склеювання між собою двох планок в Г-подібну конструкцію;
# За допомогою формування кутового перетину лиштви методом складання (folding).

У першому випадку (рис. 4) на односторонньому кромкооблицювальні верстаті, спеціально призначеному для проведення цієї операції, до вузької планці під кутом 90 ° приклеюється інша, аналогічно наклеювання кромки при облицювання щитових деталей. Потім в цьому ж верстаті двома фрезерними агрегатами проводиться зкруглення кута і однією з двох кромок заготовки. Після цього вона передається до верстата для облицювання профільних погонажних деталей. Іноді ці два верстати об’єднуються в автоматичну лінію, що має швидкість подачі в середньому близько 20 м / хв. Змінна продуктивність такої установки складає більше 7200 пог. м відповідної продуктивності підприємства більше 700 дверних блоків у зміну, що перевищує потребу будь-якого виробництва.
При другому способі в установку для облицювання профільних погонажних деталей надходить заготовка (планка) необхідної ширини, вздовж неї, посередині, фрезерується фігурний паз, а одна з кромок закруглюється (рис. 5). Потім заготівля облицьовується, виробляється зняття звисів облицювання, фрезерується ще один паз, в нього наноситься клей-розплав, і заготівля згинається. Після застигання клею вона шліфується і направляється на обробку.

Рис.4.

 • Продуктивність такої лінії також не менш 7200 пог. м деталей в зміну, і вона велика навіть для досить великих підприємств.
 • Цілком можливо, що становище з виробництвом дверних коробок з наличниками кутового перетину зміниться, коли хто-небудь з виробників профільних погонажних деталей, яких стає все більше, освоїть виробництво таких деталей, як напівфабрикати і зможе переконати виробників дверних блоків у перевагах виробів, які відповідають європейським стандартам


  Рис.5.

  У Європі існують і виробники дверей, які виготовляють наличники кутового перетину цілком з масивної деревини. Є й ті, хто використовує алюмінієві наличники. Проте подібні рішення не є масовими і відносяться в основному до спроб дизайнерів урізноманітнити інтер’єри приміщень.

  Проста дверна коробка


  Необхідно відзначити також, що коробки дверних блоків, виготовлені з брусків, у всій Європі вже давно не проводяться. Їх повністю замінили плоскі коробки з пазами, в які при монтажі блоку входять наличники кутового перетину, що охоплюють стіну з обох сторін. Головні причини цього — простота монтажу дверного блоку і неможливість формування укосів з штукатурки, неминуче пошкоджуючих оброблену поверхню коробки.
  Тому власне бруски (дошки) таких коробок дверного блоку виготовляються з ДСП, облицьованої з одного боку натуральним або синтетичним шпоном, а з іншого — більш дешевими матеріалами (просочені папери, лущений шпон), що перешкоджають жолоблення.
  Тому технологічний процес виробництва такої коробки виключно простий: облицювання плити з двох сторін, поперечний розкрій на деталі, облицювання поздовжньої кромки з одного боку і прорізування (фрезерування, пропіліваніе) пазів під наличник з двох сторін.

  Виробництво дверних коробок

  Застосування масивної деревини для виготовлення коробок дверних блоків вимагає використання пиломатеріалів великої товщини або склеювання по товщині. Звідси велика кількість технологічних операцій механічної обробки і значна кількість відходів.
  Це призвело до того, що багато підприємств при виготовленні брусків коробки намагаються, навпаки, використовувати відходи від виробництва інших своїх виробів. Так на рис. 1 показана схема склеювання заготовки бруска коробки з декількох шарів тонких дощок і смуг ДВП. При виробництві виробів низького цінового рівня можливе проведення покриваність обробки безпосередньо по поверхні склеєного бруска, отриманої після його фрезерованія.Однако частіше за все такий спосіб застосовується при подальшому облицювання брусків коробок натуральним шпоном

  .

  Рис. 1.

  У цьому випадку шарувата конструкція особливо добре протистоїть будь-яким вигинальним напруженням, і викривлення таких брусків після остаточної обробки практично не відбувається. Проте їх облицювання по периметру перетину вимагає передбачати відповідні жолобник на ребрах. А це в будь-якому випадку припускає використання більш складного і дорогого дереворізального інструменту (фрез) і не завжди виправдане з точки зору конструкції притвору, так як жолобник (зкруглення) всередині чверті бруска збільшує зазор між коробкою і дверним полотном.

  Найбільш простий спосіб виробництва брусків коробок із деревостружкових плит. При цьому у разі відсутності ДСП необхідної товщини може бути спочатку склеєний сендвіч зі декількох плит по товщині. Потім він розкроюють на вузькі смуги і фрезерується по перерізу або в ньому просто випилюється рейка, за рахунок чого утворюється чверть притвору (рис. 2). Потім профільований брусок може облицьовуватися по периметру натуральним або синтетичним шпоном. Для того щоб поверхня чверті перед облицювання була кращої якості, між плитами ДСП при їх склеюванні між собою, може прокладатися лист ДВП, поверхня якого після обробки (фрезерування або пиляння) оголюється.


  Рис. 2.

  Інший, наскільки екзотичний спосіб виготовлення брусків коробки на основі плит — шляхом їх склеювання з двох деталей зі з’єднанням на шпонки. При цьому по пластах склеюються два пакети плит різної товщини. Кожен з них облицьовується по одній пласти і розкроюють на вузькі смуги різної товщини. Потім обидві кромки більш вузьких брусків облицьовуються з двох сторін на звичайному кромкооблицювальні верстаті з використанням простого пристосування. У більш широких смуг облицьовується тільки одна кромка, друга буде згодом закрита лиштвою. Після цього на круглопильні верстати по пласті кожного бруска вздовж всієї кромки пропілівается паз під шпонки.
  У пропіленом пази на клею встановлюються шпонки, і бруски склеюються один з одним. Якщо пази пропиляні досить точно, то зміщення брусків не відбувається. Готова деталь (рис. 3) торця на задану довжину і передається на подальшу обробку.
  Такий спосіб може використовуватися, наприклад, на меблевому підприємстві — більшість з них взагалі не має обладнання для обробки масивної деревини. Його перевага в тому, що без обладнання для облицювання профільних деталей може бути досягнутий хороший зовнішній вигляд дверної коробки.
  Збірка між собою брусків коробок, виготовлених з плитних матеріалів, на прямий шип неможлива. Тому їх кутове з’єднання на вус з використанням стяжки виявляється обов’язковим.